Гостиварка се обидела да се убие, испила средство за хигиена
Силувал девојка во мотел во Кумановско
Сите девојки треба да имаат вакво растение дома – ќе им се насмее среќата
Среќна вест: Шумахер се разбудил од кома и ја препознал сопругата
Момче и девојка тешко повредени откако со автомобил удриле во бетонски ѕид од куќа
Црна Гора најави можност за поставување ограда на границата со Албанија
Трамп: Напаѓачот од Флорида бил ментално болен
„Катимерини“: Името Илинденска Македонија е предлог на ФИРОМ
БПЦ: Нема опасност од шизма за нашата црква, бидејќи не нарушува канони
„Ај кју“ освои прво место за најлошо облечени изведувачи на Евровизија
(Видео) Гром удри во патнички авион при полетување
понеделник, мај 21, 2018

 

Актуелно24.мк – Најнови информации од Македонија, регион и свет!

Актуелно24.мк е информативен портал кој започна со работа кон крајот на 2013 година. Нашата основна цел е брзо, навремено и прецизно информирање за случувањата во Македонија, регионот и светот. Покрај ова, на Актуелно24 се објавуваат и вести од спортот, забавата, животот, технологијата и шоу бизнисот.

Ние се стремиме кон исполнување на највисоките стандарди на објективно, истражувачко, аналитичко новинарство, независност на медиумите, објективно претставување на информациите и нивните извори.

Преку „Актуелно24.мк“ нашите читатели добиваат изворни, ексклузивни, но и проверени, сигурни и точни информации.

Исто така, за сите оние кои сакаат квалитетно да го искористат своето време, а воедно и да научат и дознаат нешто повеќе, направивме микс на содржини кој ги исполнува сите критериуми за забавно и квалитетно поминато време на Интернет.

Контакт: [email protected]

Маркетинг: [email protected]

error: Содржината е заклучена!