Се бара оставка од министерката, бидејќи го покани Путин на свадба
(Видео) Држењето на Јанкулоска подолго од 2 до 3 часа во суд е проблематично за здрајвето на бебето, сметаат адвокатите
(Видео) Шестчлено семејство моли за помош, откако гром им ја изгоре куќата
Протоѓер му нарачувал на Јанакиески да им нареди на амбасадорите да одат по куќи и да собираат гласачи од дијаспората
Џенова: Дваесет луѓе уште се водат како исчезнати по уривањето на мостот
До денеска дијаспората доставила 990 пријави за гласање на референдумот
(Видео) Турци дуваат нос во долари, а потоа ги палат парите
Публиката на „Охридско лето“ уживаше во композиции за флејта и пијано
Единствена Македонија: Заев да ги каже со точен назив, кој македонски организации биле кај него на средба
Службеник нападнал странка додека чекала да си ја подигне личната карта
Хрватските католибани бараат право на забрана на изнајмување апартмани на хомосексуалците
сабота, август 18, 2018

Маркетинг

[td_block_title custom_title=”МАРКЕТИНГ” block_template_id=”td_block_template_17″ header_text_color=”#ffffff” header_color=”#7a0000″]
  • Сите банери се појавуваат и на насловна страна и на статија
  • Во цената за закупување на рекламниот простор, не спаѓа и изработката на рекламниот банер
  • Резервирањето на рекламен простор се врши однапред 3 дена пред објавувањето на рекламата
  • Доставувањето на рекламниот банер мора да биде минимум 1 ден пред објавувањето.
  • Цените се во евра и без вклучен ДДВ
  • Цена за објавување на ПР текст – 20 евра
  • Цените за политичко рекламирање се дуплираат.
Close
error: Содржината е заклучена!