6 C
Skopje
понеделник, април 12, 2021

Видео: Ставете го ова во чевлите на леденото време – веќе нема да пропуштат вода

Надвор температурите се длабоко под нулата, а се најавува уште поледен бран. Токму поради тоа, овој трик супер ќе ви користи. Ако немате водоотпорни чизми...
More

  ДНЕВЕН ХОРОСКОП

  ХОРОСКОП 14 СЕПТЕМВРИ (ЧЕТВРТОК)

  Прочитајте го вашиот дневен хороскоп и дознајте што ве очекува денес...

  ХОРОСКОП 13 СЕПТЕМВРИ (СРЕДА)

  Прочитајте го вашиот дневен хороскоп и дознајте што ве очекува денес...

  ХОРОСКОП 12 СЕПТЕМВРИ (ВТОРНИК)

  Прочитајте го вашиот дневен хороскоп и дознајте што ве очекува денес...

  ХОРОСКОП 11 СЕПТЕМВРИ (ПОНЕДЕЛНИК)

  Прочитајте го вашиот дневен хороскоп и дознајте што ве очекува денес...

  ХОРОСКОП 10 СЕПТЕМВРИ (НЕДЕЛА)

  Прочитајте го вашиот дневен хороскоп и дознајте што ве очекува денес...

  ПРЕПОРАЧАНО

  Новиот случај во Кина ги остави научниците без зборови – во напуштен стан пронашле коронавирус, а еве како стигнал дотаму

  Во едно купатило во напуштен стан во Кина, научници пронашле коронавирус и дошле до неверојатно откритие. Стан во градот Гуангџоу во Кина кој бил дел...

  Мицкоски: Нема да поднесам оставка, додека сум жив ќе се борам против сите кои служат на Заев!

  Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски на денешната прес конференција порача дека не планира да поднесе оставка од функцијата претседател на партијата. Како што посочи тој,...

  Во петок е голем и тежок празник- еве што треба да направат сите жени и мајки на најголемиот женски празник

  Во петок е големиот верски празник, Успение на Пресвета Богородица или Голема Богородица, а воедно овој ден е прогласен за неработен. Од повеќето празници посветени...
  error: Содржината е заклучена!