6 C
Skopje
понеделник, април 12, 2021

Видео: Ставете го ова во чевлите на леденото време – веќе нема да пропуштат вода

Надвор температурите се длабоко под нулата, а се најавува уште поледен бран. Токму поради тоа, овој трик супер ќе ви користи. Ако немате водоотпорни чизми...
More

  ВИДЕО

  Лекарот сакал да ја погоди сестрата со ракавица, но потоа камерата снимила нешто што не требало! (ВИДЕО)

  Еден лекар сакаше малку да се пошегува со неговата сестра и ја удри со ракавици за еднократна употреба. Сепак, неговиот план не успеа, а камерата...

  За време на свадбената вечера, замолил 8 негови пријатели да станат: “Тие спиеле со мојата сопруга”

  За некои, венчавката е најсреќниот ден во животот, но за други, за жал, е прилика за изнесување на “валканиот веш”. Еден британски младоженец ја искористил...

  ВИДЕО: Докторка од Вухан покажа што мора да облече како заштита од коронавирусот – за време на смената не јадат, не пијат и не...

  Бројот на новозаболени од коронавирус во Кина нагло се намалува откако во февруари го помина врвот на епидемијата, а животот се враќа во нормала. Најмногу...

  Русинка паѓа од деветти кат, станува и си продолжува (ВИДЕО)

  На девојката не ѝ загрозен животот, но предупредуваме дека снимката може да ги вознемири чувствителните луѓе. Жителка на градот Излучинск (Ханти-Мансијски автономен округ) падна од...

  ВИДЕО: Се сеќавате на момчето кое лижеше ВЦ школка сред пандемија? Погодете што му се случи сега…

  Инфлуенсерот Ларц од Калифорнија, познат по своите секојдневни видеа кои што ги објавува на својот Инстаграм профил, моментално е во лоша здравствена состојба. Овојпат тој...

  ВИДЕО: Му го оставиле клучот на соседот за да ја чува куќата – биле згрозени од тоа што го виделе

  Четириесет и петгодишна жена остана згрозена кога на снимката од камерите во својот дом видела што прави комшијата додека „им го чува домот“. Шерон Булман...

  На овој начин ве мамат на бензинските станици: Човек успеал да открие измама, а потоа ги споделил советите со сите!

  Еден човек успеал да открие како бензинските станици ги мамат возачите. Возачот во еден момент ја повлекол цевка од која не течело ништо. За тоа...

  ВИДЕО: Инфлуенсерка излижа тоалетна школка во авион и започна „Коронавирус предизвик“

  Во обид да привлече внимание, „инфлуенсерката“ Ава Луис излижа тоалетна школка во авион. Снимајќи се за социјалните мрежи, Луис го нарече видеото „Коронавирус предизвик“ и...

  ВИДЕО: Ставила вода во увото на својот маж – нема да верувате што излезе од него

  Австралија е местото каде што живеат единствени и најопасни суштества на нашата планета. На тој континент се наоѓаат голем број смртоносни животни, како и...

  ПРЕПОРАЧАНО

  Новиот случај во Кина ги остави научниците без зборови – во напуштен стан пронашле коронавирус, а еве како стигнал дотаму

  Во едно купатило во напуштен стан во Кина, научници пронашле коронавирус и дошле до неверојатно откритие. Стан во градот Гуангџоу во Кина кој бил дел...

  Мицкоски: Нема да поднесам оставка, додека сум жив ќе се борам против сите кои служат на Заев!

  Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски на денешната прес конференција порача дека не планира да поднесе оставка од функцијата претседател на партијата. Како што посочи тој,...

  Во петок е голем и тежок празник- еве што треба да направат сите жени и мајки на најголемиот женски празник

  Во петок е големиот верски празник, Успение на Пресвета Богородица или Голема Богородица, а воедно овој ден е прогласен за неработен. Од повеќето празници посветени...
  error: Содржината е заклучена!