6 C
Skopje
понеделник, април 12, 2021

Видео: Ставете го ова во чевлите на леденото време – веќе нема да пропуштат вода

Надвор температурите се длабоко под нулата, а се најавува уште поледен бран. Токму поради тоа, овој трик супер ќе ви користи. Ако немате водоотпорни чизми...
More

  ВИДЕО

  Сакала да продаде половен автомобил за 500 долари: По само една минута ѝ понудиле 100.000

  Една Американка од Калифорнија одлучила да ја продаде својата половна "Хонда Акорд" од 1996-тата година на "eBay", и тоа за само 499 долари. За...

  Самохрана мајка послужила старица во ресторан, а кратко потоа не можела да престане да плаче (видео)

  Несекојдневна случка  следела откако самохрана мајка послужила богата старица во рестораните на Мекдоналдс. Една радио станица во Америка се појавила ненадејно во Мекдоналдс и ја...

  ВИДЕО: Стравична снимка од родилиште – сестра си игра со количка, па новороденчето паѓа на под

  Медицинска сестра од родилиште во Кина имала задача да префрли новороденче од соба вп соба, користејќи специјализирана количка. Меѓутоа, таа својата работа не ја сфатила...

  ВИДЕО: Веќе никогаш нема да ви се замаглува стаклото во кола – потребни ви се само чорапи

  Најголем проблем за возачите во текот на есента и зимата кога температурите се ниски, се замаглените стакла, особено ако се брзаме некаде. Постои паметно решение...

  ВИДЕО: Војник брзаше да ја запознае својата новородена ќерка, а во болница го дочека изненадување

  Моментот кога станувате родители е магичен за сите луѓе на овој свет. Тоа е исто така момент кога вашиот живот целосно се менува. Многу луѓе...

  Видео: Ставете го ова во чевлите на леденото време – веќе нема да пропуштат вода

  Надвор температурите се длабоко под нулата, а се најавува уште поледен бран. Токму поради тоа, овој трик супер ќе ви користи. Ако немате водоотпорни чизми...

  ВИДЕО: Маж слушна чудни звуци од канализацијата – се шокирал од она што го видел

  Џордан Башав слушнал чуден звук од одводот кога се враќал кон својот дом, па застанал да види за што се работи. Не знаел за...

  ВИДЕО: Нема користено дезедоранс една година – никој не веруваше дека тоа вака ќе заврши

  Алис Бротигам од Хаваи не е обична 22 годишна девојка. И додека девојките во нејзините години главно им е поубаво да изгледаат, мирисаат и...

  ВИДЕО: Бебето не престанувало да плаче од грчеви во стомакот – го оделе на доктор и тој направил нешто ужасно, но…

  Ова предверемено родено бебе со денови не престанувало да плаче од грчеви во стомакот. Очајните родители не знаеле што да прават, па го однеле...

  ПРЕПОРАЧАНО

  Новиот случај во Кина ги остави научниците без зборови – во напуштен стан пронашле коронавирус, а еве како стигнал дотаму

  Во едно купатило во напуштен стан во Кина, научници пронашле коронавирус и дошле до неверојатно откритие. Стан во градот Гуангџоу во Кина кој бил дел...

  Мицкоски: Нема да поднесам оставка, додека сум жив ќе се борам против сите кои служат на Заев!

  Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски на денешната прес конференција порача дека не планира да поднесе оставка од функцијата претседател на партијата. Како што посочи тој,...

  Во петок е голем и тежок празник- еве што треба да направат сите жени и мајки на најголемиот женски празник

  Во петок е големиот верски празник, Успение на Пресвета Богородица или Голема Богородица, а воедно овој ден е прогласен за неработен. Од повеќето празници посветени...
  error: Содржината е заклучена!