6 C
Skopje
понеделник, април 12, 2021

Видео: Ставете го ова во чевлите на леденото време – веќе нема да пропуштат вода

Надвор температурите се длабоко под нулата, а се најавува уште поледен бран. Токму поради тоа, овој трик супер ќе ви користи. Ако немате водоотпорни чизми...
More

  ЉУБОВ И СЕКС

  Снемавме пари и мојата ценета сопруга го смени односот кон мене

  Веќе подолго време знам дека мојата сопруга е незадоволна од бракот, не е од вчера. Порано се сомневав дека има некој швалер, дека е...

  Ова се критични години во бракот: Ако ги преживеете, ќе траете долго

  Експертите за семејно право Слатер и Гордон спровеле истражување за да дознаат која година од бракот е најсреќна и кој период од брачниот живот...

  Го натерала мажот да водат љубов 365 дена во годината- не ни замислувала дека ова ќе се случи

  Британката која била во брак со својот сопруг долго време и со кој имала 3 деца, била незадволна со својот физички изглед. По раѓањето...

  Водич за швалери: Еве како да одведете мажена жена во кревет!

  Преземете ги следните 3 чекори и исполнете си ги своите фантазии и нејзините желби...

  Завртела погрешен број и од тогаш животот и се свртел за 360 степени

  Во тек на работното време се 38- годишната Моли , решила да им се јави на своите родители, и да гоповика бројот кој на...

  Жените раскажуваат: Зошто го изневерив мојот сопруг?

  Ова се 5 вистински животни приказни на жени кои ги изневериле своите мажи: 1. Барав утеха „Од денот кога се омажив за него знаев дека е грешка. Беше...

  Вероника си ја отвори душата: Маж ми го сакам, а во љубовникот сум заљубена

  Иако е свесна дека прави огромна грешка и дека треба што побрзо да стави крај на аферата со Горјан, не сака ниту да помисли...

  Размислете уште еднаш – еве кои прашања треба да си ги поставите пред да се разведете

  Дали партнерот ви го дава тоа што навистина ви требаа? Дали знаеме што вистински ни треба? И што е е тоа за што сами...

  Искрена исповед на една девојка: „Еве зошто не сакам сиромашни мажи“

  Имам 28 години, добра работа, добра плата за нашите услови, неколку добри пријателки, многу брендирана гардероба и не сум среќна. – Родена сум во Белград,...

  ПРЕПОРАЧАНО

  Новиот случај во Кина ги остави научниците без зборови – во напуштен стан пронашле коронавирус, а еве како стигнал дотаму

  Во едно купатило во напуштен стан во Кина, научници пронашле коронавирус и дошле до неверојатно откритие. Стан во градот Гуангџоу во Кина кој бил дел...

  Мицкоски: Нема да поднесам оставка, додека сум жив ќе се борам против сите кои служат на Заев!

  Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски на денешната прес конференција порача дека не планира да поднесе оставка од функцијата претседател на партијата. Како што посочи тој,...

  Во петок е голем и тежок празник- еве што треба да направат сите жени и мајки на најголемиот женски празник

  Во петок е големиот верски празник, Успение на Пресвета Богородица или Голема Богородица, а воедно овој ден е прогласен за неработен. Од повеќето празници посветени...
  error: Содржината е заклучена!