6 C
Skopje
понеделник, април 12, 2021

Видео: Ставете го ова во чевлите на леденото време – веќе нема да пропуштат вода

Надвор температурите се длабоко под нулата, а се најавува уште поледен бран. Токму поради тоа, овој трик супер ќе ви користи. Ако немате водоотпорни чизми...
More

  ЉУБОВ И СЕКС

  Вероника со чудна исповед: Маж ми го сакам, а во љубовникот сум заљубена

  Иако е свесна дека прави огромна грешка и дека треба што побрзо да стави крај на аферата со Горјан, не сака ниту да помисли...

  Колку е здраво мастурбирањето за мажите?

  Исто како што секој ден треба да ги чистите вашите заби, така редовно треба да ги прочистувате и вашите „цевки“.

  ИСПОВЕД: Воопшто не бев свесена во што се впуштам, кога започнав врска со оженет човек

  Кога тој почна директно да ме заведува, јас одбив, бидејќи несакав да имам нешто со оженет маж. И тогаш тој почна со приказната за тоа дека е несреќен во бракот, а јас му поверував...

  „Требаше да ни ги чува децата – го заведе мојот сопруг“ – дознајте ги двете страни на приказната

  Татко ја остави својата сопруга и двете деца поради 15 години помладата дадилка која живеела во нивната куќа. Изневерената жена и неверниот маж одлучиле...

  Потресна исповед: Дознав дека сопругата ме изневерува и дека е бремена, но тоа не е најлошото

  Се започна во 2015 кога ја запознав, двајцата ги изневеривме партнерите, раскинавме со нив и почнавме врска. Беше убава жена, сакав да и дадам...

  Три фатални женски грешки после кои секој маж ќе ви го сврти грбот!

  Жените често имат секс со мажите со надеж дека на тој начин нивните средби ќе резултираат со врска. Но во реалноста, мажите емотивната и сексуалната врска ја доживуваат како два различни поими.

  Како да се справите со малиот пенис?

  Сепак шансите за да запознаете маж кој ќе биде надарен не се толку големи.

  Исповед за која се раскажува: Редовно водам љубов со друг маж, но јас никогаш не го изневерив мојот сопруг

  Иако ова всушност звучи како дефиниција за брачна измама, таа во својата отворена исповед тврди дека всушност не го мами сопругот – и дава силни...

  Каде што има Љубов, таму има сѐ

  Една жена излезе надвор од својата куќа и виде 3 старци со долги бели бради како седат на нејзиниот преден трем. Таа не ги познаваше....

  ПРЕПОРАЧАНО

  Новиот случај во Кина ги остави научниците без зборови – во напуштен стан пронашле коронавирус, а еве како стигнал дотаму

  Во едно купатило во напуштен стан во Кина, научници пронашле коронавирус и дошле до неверојатно откритие. Стан во градот Гуангџоу во Кина кој бил дел...

  Мицкоски: Нема да поднесам оставка, додека сум жив ќе се борам против сите кои служат на Заев!

  Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски на денешната прес конференција порача дека не планира да поднесе оставка од функцијата претседател на партијата. Како што посочи тој,...

  Во петок е голем и тежок празник- еве што треба да направат сите жени и мајки на најголемиот женски празник

  Во петок е големиот верски празник, Успение на Пресвета Богородица или Голема Богородица, а воедно овој ден е прогласен за неработен. Од повеќето празници посветени...
  error: Содржината е заклучена!