Бежоска ја презеде функцијата гувернер на НБРМ
Судијата Шабани не сака да го снимаат, нареди да му ја избришат снимката на снимателот на „Сител“
„Имаме три куршуми за тебе“ – заканувачко писмо до Коѕијас
Функционерите на ДУИ најголеми трошаџии во Владата
Новиот „фолксавген туарег“ – лесно управување кое ги штити луѓето и животните кога се вози во мрак
Лондон е најзелениот град во Европа
Мајк Пенс го предупреди Ким да не си игра со Трамп
Тројца ученици повредени во тепачка во Гостивар
ФОТО: Кралското семејство ги објави официјалните фотографии од принцот Хари и Меган
(Обновено) Семејна драма во Кочани: По смртта на родителите, ќерката е хоспитализирана
(Видео) Ѓоко Поповски осуден на 9 години затвор за незаконска набавка на возила во МВР
вторник, мај 22, 2018

Ознака: Путин

No Content Available


error: Содржината е заклучена!