6 C
Skopje
четврток, мај 13, 2021

Видео: Ставете го ова во чевлите на леденото време – веќе нема да пропуштат вода

Надвор температурите се длабоко под нулата, а се најавува уште поледен бран. Токму поради тоа, овој трик супер ќе ви користи. Ако немате водоотпорни чизми...
More

  ЗАБАВЕН ХОРОСКОП

  Златен хороскопски знак, на кој му оди во сè

  Сигурно сте се запрашале зошто на некои луѓе во животот им оди како по вода, а други се мачат да пловат на површината. Вистината е дека некои луѓе се родени со повеќе среќа од другите и што и да прават, сепак си одат рака под рака со него.

  Среќа е да си ВАГА – Најдобрите карактеристики на ВАГАТА

  Се смета за еден од најљубезните знаци во зодијакот и експерт во социјализирањето со луѓе.

  Астрологијата открива: Убедливо најдобрите љубовни парови во хороскопот

  Во продолжение ви откриваме кој е најдобар пар за вас, ви донесуваме 12 најдобри хороскопски парови чија љубов може да биде вечна…

  Сакате пари, љубов и среќа – носете го ова во џеб и ке ви се смени животот

  Секој човек има свој заштитен камен или парче накит, кој може да му послужи како амајлија и донесе среќа во љубовта како и бизнис успесите и парите.

  Еве зошто “Овните” се најдобрите луѓе!

  Еве 10 причини зошто во вашиот живот би требало да запознаете барем еден „Овен“...

  Луѓето во овој хороскопски знак се најдобри луѓе: Имаат душа!

  Ако упорно бирате погрешни луѓе за љубовни партнери или пријатели, време е да погледнете во ѕвездите. Овните оддржуваат чиста енергија на животот, страствени се...

  ПРЕПОРАЧАНО

  Новиот случај во Кина ги остави научниците без зборови – во напуштен стан пронашле коронавирус, а еве како стигнал дотаму

  Во едно купатило во напуштен стан во Кина, научници пронашле коронавирус и дошле до неверојатно откритие. Стан во градот Гуангџоу во Кина кој бил дел...

  Мицкоски: Нема да поднесам оставка, додека сум жив ќе се борам против сите кои служат на Заев!

  Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски на денешната прес конференција порача дека не планира да поднесе оставка од функцијата претседател на партијата. Како што посочи тој,...

  Во петок е голем и тежок празник- еве што треба да направат сите жени и мајки на најголемиот женски празник

  Во петок е големиот верски празник, Успение на Пресвета Богородица или Голема Богородица, а воедно овој ден е прогласен за неработен. Од повеќето празници посветени...
  error: Содржината е заклучена!