6 C
Skopje
четврток, мај 13, 2021

Видео: Ставете го ова во чевлите на леденото време – веќе нема да пропуштат вода

Надвор температурите се длабоко под нулата, а се најавува уште поледен бран. Токму поради тоа, овој трик супер ќе ви користи. Ако немате водоотпорни чизми...
More

  ЗАБАВЕН ХОРОСКОП

  Што кажува за Вас кинескиот љубовен хороскоп?

  Погледнете какви сте во љубовта и откријте повеќе за себе и за вашите потреби...

  Баба Ванѓа само за еден знак од Зодијакот верувала дека е среќен

  Баба Ванѓа предвидела многу лоши сценарија, смрт и катастрофи, но за еден знак од Зодијакот верувала дека е среќен и дека брзо ќе се...

  Во овој хороскопски знак се раѓаат најмоќните и најборбените жени

  Тие се свесни за својата карактерна јачина и сакаат да ја покажуваат во секој момент...

  До пладне се мрази себеси, попладне ги мрази сите – Најнапорниот знак во Зодијакот

  Девиците се знакот чие ситничарење и ставање сè на „свое место“, обично кај луѓето кои ги опкружуваат, предизвикуваат желба да избегаат на друг крај...

  Овој знак е како слон, сè памети, а особено туѓите маани, па не е ни чудно што е прогласен за најнапорниот знак во Зодијакот

  Овој знак е како слон, сè памети, а особено туѓите маани, па не е ни чудно што се прогласени за најголеми злопамтила и ситничари… Девиците се...

  Видете кој е вашиот ангел – чувар според хороскопскиот знак

  Секој од нас има свој ангел-чувар. Оние кои се родени на црковни празници мислат дека знаат кој е тој. Вистината е дека ангелите и архангелите се тесно поврзани со хороскопските знаци. Видете кој е вашиот ангел според хороскопот.

  Тешко на жените кои се во врска со мажи од овие два хороскопски знака?

  Дознајте кои се 2-та астролошки знака, со кои жените треба да внимаваат најмногу?

  Хороскопот и љубомората – кој знак е болно љубоморен?

  Прочитајте какви се хороскопските знаци кога станува збор за љубомората.

  ПРЕПОРАЧАНО

  Новиот случај во Кина ги остави научниците без зборови – во напуштен стан пронашле коронавирус, а еве како стигнал дотаму

  Во едно купатило во напуштен стан во Кина, научници пронашле коронавирус и дошле до неверојатно откритие. Стан во градот Гуангџоу во Кина кој бил дел...

  Мицкоски: Нема да поднесам оставка, додека сум жив ќе се борам против сите кои служат на Заев!

  Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски на денешната прес конференција порача дека не планира да поднесе оставка од функцијата претседател на партијата. Како што посочи тој,...

  Во петок е голем и тежок празник- еве што треба да направат сите жени и мајки на најголемиот женски празник

  Во петок е големиот верски празник, Успение на Пресвета Богородица или Голема Богородица, а воедно овој ден е прогласен за неработен. Од повеќето празници посветени...
  error: Содржината е заклучена!