6 C
Skopje
недела, мај 16, 2021

Видео: Ставете го ова во чевлите на леденото време – веќе нема да пропуштат вода

Надвор температурите се длабоко под нулата, а се најавува уште поледен бран. Токму поради тоа, овој трик супер ќе ви користи. Ако немате водоотпорни чизми...
More

  ЗАБАВЕН ХОРОСКОП

  Ова се 5-те најлоши машки хороскопски знаци

  Постојат мажи кои се со многу ужасни карактери, на кои дури и најпознатите мили домакинки се принудени да леат солзи секој ден поради нивниот...

  Дознајте кој е совршениот партнер за вас од зодијакот?

  Без разлика дали веќе сте со љубовта на вашиот живот или сеуште ја барате, нема да ви наштети доколку дознаете кој е најкомпатибилен хороскопски знак со вашиот.

  Најлоши црти во карактерот на секој хороскопски знак

  Се прашувате што не е во ред? Знаете дека имате проблеми, но не можете да си ја објасните нивната генезата? Смирете се, ѕвездите знаат сè, затоа што имаат добар поглед одозгора и доволно време да ги набљудуваат.

  Зошто Вагите се најпријатните и најфини луѓе?

  Вагата е знак во кој Сонцето заоѓа, во кој сѐ полека се смирува и стишува. Овој знак има многу мирна енергија. Вагите самите по...

  ПРЕПОРАЧАНО

  Новиот случај во Кина ги остави научниците без зборови – во напуштен стан пронашле коронавирус, а еве како стигнал дотаму

  Во едно купатило во напуштен стан во Кина, научници пронашле коронавирус и дошле до неверојатно откритие. Стан во градот Гуангџоу во Кина кој бил дел...

  Мицкоски: Нема да поднесам оставка, додека сум жив ќе се борам против сите кои служат на Заев!

  Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски на денешната прес конференција порача дека не планира да поднесе оставка од функцијата претседател на партијата. Како што посочи тој,...

  Во петок е голем и тежок празник- еве што треба да направат сите жени и мајки на најголемиот женски празник

  Во петок е големиот верски празник, Успение на Пресвета Богородица или Голема Богородица, а воедно овој ден е прогласен за неработен. Од повеќето празници посветени...
  error: Содржината е заклучена!